Ślisko na drodze S61. Groźny wypadek ciężarówki

Ślisko na drodze S61. Groźny wypadek ciężarówki

Uwaga! Mogą być utrudnienia w ruchu na drodze S61. W związku z wypadkiem ciężarówki, który miał miejsce dziś rano, służby porządkowe zabezpieczyły część przejazdu. Nie potrwają one długo, ale kilku osobom mogą wydłużyć drogę do pracy.

Wypadek ciężarówki

Na drodze S61 doszło do wypadku z udziałem ciężarówki. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe kierowca nie dał rady utrzymać kontroli nad swoim pojazdem, co skończyło się wypadnięciem z drogi. W taki oto sposób samochód ciężarowy znalazł się w rowie. Na szczęście służby porządkowe znalazły się na miejscu odpowiednio szybko, aby naprawić tę sytuację.

Problematyczna S61

Kierowcy ostrzegają się nawzajem, że droga S61 jest naprawdę śliska. Wszyscy, którzy chcą nią przejechać przez powiat ełcki, muszą uważać, aby nie wpaść w poślizg. Wystarczy jeden moment nie uwagi, aby stracić kontrolę nad pojazdem i po chwili znaleźć się w rowie. O ostrożność apelują także służby porządkowe.

Pogoda w lutym waha się od kilku stopni na minusie do kilku stopni na plusie. To problem, bo warunki drogowe mogą być nieprzewidywalne. Raz będą roztopy, a raz szklanka. Kierowcy muszą więc być bardzo ostrożni, jeśli nie chcą stać się ofiarami wypadków oraz płacić duże pieniądze za naprawdę auta.