Pogoda w Ełku na najbliższe dni – co nas czeka?

Pogoda w Ełku na najbliższe dni – co nas czeka?

Pogoda w Ełku na najbliższe dni – czy to koniec zimy?

Pogoda w Ełku na najbliższe dni okazuje się być powodem do optymizmu. Dzisiejszej (24.02.2021) temperaturze (5 stopni celsjusa) ma towarzyszyć jedynie dwuprocentowa szansa opadów, więc nie trzeba obawiać się śnieżycy. W ostatnich tygodniach przez Polskę przechodziły dosyć duże śniegi, co mogło zasmucić wielu Polaków. Utrudniało to codzienny dojazd do pracy, a mróz odbierach chęć do wielu spotkań towarzyskich.

Czy w Ełku pada śnieg?

Mieszkańcy Ełka mogą się więc na ten moment czuć spokojni, bo zasypanie śniegiem w najbliższych dniach im nie grozi. Na najbliże kilka dni rzeczywiste prawdopodobieństwie opadów śniegów pojawia się jedynie w niedzielę. Wtedy to szansa wystąpienia opadów ma wynieść 30%, choć temperatura będzie wysoko powyżej zera bo aż 7 stopni.

Jaka jutro będzie pogoda w Ełku?

Pogoda w Ełku na najbliższe dni nie będzie miała nic wspólnego z wielką zimą, której tak się baliśmy. Choć ma być jutro (25.02.2021) dość spore zachmurzenie i wysoka wilgotność powietrza (aż 86%), to dziesięciostopniowa temperatura  i brak opadów dają nam wreszcie okazję do przespacerowania się. Niestety letnie rozrywki musimy sobie na razie odpuścić, ale przynajmniej możemy pożegnać się z koniecznością zakładania pięciu par kalesonów.

Pogoda długoterminowa Ełk

W ciągu najbliższych siedmiu dni temperatura nie spadnie poniżej siedmiu stopni. Najcieplej będzie jutro (25.02.2021), czyli 10 stopni stopni Celsjusza. Możemy więc myśleć już o zdjęciu szalika, chyba że używamy go jako alternatywę maseczki. Te niestety jeszcze trochę będziemy musieli ponosić, ale może ciepła pogoda osłodzi nam choć trochę covidowe szaleństwo.