Najlepsze perfumy na zimę

Najlepsze perfumy na zimę

Zima to czas, kiedy otulamy się perfumami bardziej niż w inne pory roku. Dodają nam otuchy, rozgrzewają swoim aromatem, wprowadzają w pogodny nastrój. Co więcej, doskonale maskują nieprzyjemny zapach, którywydziela nasza skóra ze względu na wzmożoną potliwość pod ciepłym ubraniem. Najlepsze perfumy na zimę bywają jednak bardzo drogie, zwłaszcza te markowe. Aby obniżyć skutecznie ich ceny i nie przepłacać niepotrzebnie, warto skorzystać ze zniżek w święto zakupów – Black Friday.

Perfumy na zimę

Dopasowywanie perfum do pory roku ma wbrew pozorom olbrzymie znaczenie nie tylko w kontekście ich działania, ale również naszego samopoczucia. Mimo iż wiele osób odrzuca ten pogląd i używa swoich stałych, ulubionych marek, warto zastanowić się nad ich zmianą. Dotyczy to zwłaszcza zimy, kiedy niektóre zapachy przestają być wyczuwalne lub ich obecność nie współgra z aurą np. aromaty kwiatowe. O wiele lepiej zastosować mocniejsze nuty – słodkie bądź ostre, ciężkie perfumy.Szczególnie polecane będą tu wszelkie zapachy nawiązujące do goździków, cynamonu, gałki muszkatołowej, pieprzu, żywicy czy piżma.

Jak wybierać perfumy?

Niezależnie od pory roku, przy wyborze perfum powinniśmy się kierować kilkoma wskazówkami. Najważniejszą jest oczywiście nasz gust, który uzależniony będzie od humoru, osobistych upodobań, nawyków oraz zapachów, które dotychczas nam towarzyszyły. Dobre perfumy będą skrojone idealnie pod nas, a w przypadku zimy – będą poprawiały nam humor bądź nawiązywałydo miłego wspomnienia z tą porą roku. Kolejną ważną cechą dobrych perfum jest ich intensywność, a co za tym idzie – długość utrzymywania się na naszych ubraniach i ciele. Markowe zapachy zdecydowanie dłużej nas otulają i nawet po prysznicu bądź zmianie kreacji mogą unosić się wokół nas. Ważna jest również cena perfum. Te drogie i najlepsze potrafią być zawrotnie wysokie, jednak warto na nie stawiać głównie ze względu na jakość oraz nietuzinkowy charakter zapachu.

Jak obniżyć koszt perfum?

Co wtedy, gdy podoba nam się jakiś doskonały zapach, lecz jest on zdecydowanie za drogi? Najlepiej skorzystać ze zniżki bądź rabatu okazyjnego. Te zaś pojawiają się w sklepach i drogeriach w konkretnych okresach w roku. Jesienią/zimą idealnym czasem do polowania naokazjebędzie Black Friday – święto zakupów w niemal każdej branży. To wówczas możemy trafić na naprawdę porażające obniżki cenowe. Aby z nich skorzystać, możemy udać się do sklepów stacjonarnych, jednak o wiele lepszym pomysłem będzie szybki zakup w Internecie. Do znalezienia odpowiedniej promocji warto wykorzystać specjalne platformy, które wyszukują za nas kody rabatowe i zniżkowe w wielu różnych sklepach. Kuplio.pl to wyszukiwarka, za pomocą której można znaleźć naprawdę niesamowite okazje w Black Friday. Powpisania hasła: Black Friday Sephora lub Notino Black Friday otrzymamy ogrom wyników do najpopularniejszych sklepów z markowymi perfumami. Później wystarczy jedynie skopiować kod rabatowy i patrzeć, jak nasz koszyk tanieje w oczach!