Intensywna niedziela dla ełckiej policji: dwie poważne interwencje drogowe

Intensywna niedziela dla ełckiej policji: dwie poważne interwencje drogowe

Niedzielny wieczór 12 maja był wyjątkowo pracowity dla funkcjonariuszy policji w Ełku, którzy zostali wezwani do dwóch poważnych incydentów drogowych. Dwukrotne zgłoszenia dotarły do służb prawie jednocześnie, około godziny 19.

Na drodze krajowej nr 65, na odcinku między Zdunkami a Bobrami, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jak wcześniej informowaliśmy, jedna z osób zaangażowanych w wypadek została przewieziona do szpitala. Na szczęście przeprowadzone tam badania nie wykazały większych uszkodzeń i całe zdarzenie zostało ostatecznie sklasyfikowane jako kolizja. Sprawką tego incydentu była 38-letnia kobieta, którą ukarano grzywną w wysokości 1,5 tys. zł.

Są już znane wstępne dane na temat okoliczności tego niefortunnego zdarzenia. Z relacji policjantów pracujących na miejscu wynika, że zderzenie trzech pojazdów nastąpiło, gdy 38-letnia mieszkanka gminy Kalinowo, prowadząca toyotę, uderzyła w tył mercedesa Vito. W wyniku tego uderzenia, Mercedes zderzył się z tyłem stojącego przed nim Volkswagena Tiguan, który zatrzymał się za innym pojazdem, którego kierowca zamierzał skręcić w lewo – takie informacje przekazał Radiu 5 aspirant sztabowy Paweł Marczykowski z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Wszyscy kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi.