Poszukiwania 38-letniej kobiety trwają

Poszukiwania 38-letniej kobiety trwają

Krystyna Lasowska zaginęła dnia 12 grudnia 2022 r. Ot tamtej pory rodzina nie jest w stanie się z nią w żaden sposób skontaktować. Policja cały czas przeprowadza czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 38-latki.

O kobiecie wiemy tyle, że wyjechała do Niemiec do pracy. Miała stamtąd wrócić po niedługim czasie, ale jednej się to nie stało. Co więcej, między nią a rodziną nie doszło do żadnego kontaktu od tamtego czasu. W końcu jej krewni zdecydowali się zgłosić zaginięcie. Niestety od tamtego czasu nie udało się ustalić, gdzie kobieta się znajduje ani dlaczego nie kontaktuje się z nikim.

Nierozwiązana zagadka

Już minął ponad miesiąc od zgłoszenia zaginięcia 38-letniej Krystyny. Nikt z rodziny nie otrzymał informacji o miejscu jej pobytu, choć policja robi wszystko, aby ustalić najważniejsze fakty.

Zaginięcia związane z pracą za granicą

Bardzo dużo Polaków decyduje się pracować za granicą. Powodem są oczywiście wyższe wynagrodzenia, które możemy otrzymać na zatrudnieniu w Niemczech albo Wielkiej Brytanii. Niestety z wyjazdami łączą się pewne zagrożenia. Nie wszystkie firmy zajmujące się pośrednictwem są uczciwe i niektóre osoby kończą bez obiecanej pracy lub zakwaterowania.

Wyjazdy są też jedną z częstych przyczyn zaginięć. Porywaczom dużo bardziej na rękę jest wyznaczenie sobie za cel imigranta niż stałego mieszkańca danej społeczności.