Wojciech Kossakowski, były poseł PiS, wystartuje w wyborach na wójta gminy Ełk

Wojciech Kossakowski, były poseł PiS, wystartuje w wyborach na wójta gminy Ełk

Dzisiejszego dnia, 9 marca, miało miejsce spotkanie z mediami, podczas którego przedstawiono kandydata ubiegającego się o stanowisko wójta gminy Ełk. Osobą tą jest Wojciech Kossakowski, były reprezentant partii Prawo i Sprawiedliwość. Kossakowski zapewnił, że jego doświadczenie i umiejętności sprawią, że będzie skutecznym zarządcą.

Jednym z kluczowych punktów kampanii Kossakowskiego jest obietnica wprowadzenia licznych korzystnych zmian dla mieszkańców gminy, o ile to on zwycięży w wyborach.

Wśród osób popierających kandydaturę Wojciecha Kossakowskiego są Elżbieta Truszkowska i Oskar Sosnowski. Z ich perspektywy, Kossakowski posiada wiele atutów, które czynią go doskonałym kandydatem na stanowisko samorządowe.

Przeszłość polityczna Kossakowskiego jest bogata. Był członkiem Zarządu Powiatu Ełckiego oraz pełnił funkcję posła na Sejm przez VI, VIII i IX kadencję. Spotkanie z prasą odbyło się dziś, 9 marca, na plaży w Szeligach, gdzie dodatkowo przedstawiono kandydatów ubiegających się o miejsca w Radzie Gminy Ełk. Niedługo mieszkańcy będą musieli podjąć decyzję, bowiem wybory samorządowe odbędą się już 7 kwietnia.