Trzydniowe Studium Zimy Prowadzone przez ColdMana w Ełku

Trzydniowe Studium Zimy Prowadzone przez ColdMana w Ełku

Przez trzy pełne dni, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki wpływu zimna na organizm ludzki. Swoją wiedzą podzieli się z nimi Valerjan Romanovski, nazywany również ColdManem, który będzie prowadził całe wydarzenie.

Rozpoczęcie EŁCKIEGO FESTIWALU ZIMNA przewidziane jest na piątek. Premiera najnowszego filmu ColdMana „Ludzie zimnej wody, Siła umysłu” oraz promocja jego książki „Terapia Zimnem” odbędą się o godzinie 18:00 w Ełckim Centrum Kultury. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kolejny dzień festiwalu przyniesie szereg interesujących wykładów oraz morsowanie na Plaży Miejskiej przy ulicy Parkowej. Wszystko to odbędzie się w sobotę o godzinie 12:30 pod okiem Valerjana. Dodatkowo jeden z uczestników podda się procesowi hipotermii pod czujnym okiem ColdMana. Wstęp na to wydarzenie jest również wolny.

Na koniec, w niedzielę, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć godzinnego morsowania w beczce z lodem pod nadzorem Valerjana i wykwalifikowanego ratownika medycznego. To świadome przechodzenie przez etapy hipotermii i powrotu do normy.

Organizatorzy z Klubu Sportowego Zahartowani Ełk zachęcają do udziału, zapewniając, że to doskonała okazja na poznanie reakcji własnego organizmu na ekstremalne warunki. — Będziesz informowany co w danym momencie dzieje się z Twoim organizmem tak by całkowicie świadomie i bezpośrednio spotkać się z ZIMNEM!, dodają entuzjastycznie.