Tragiczne zdarzenie drogowe w Gajewie: trzy osoby hospitalizowane po kolizji trzech pojazdów

Tragiczne zdarzenie drogowe w Gajewie: trzy osoby hospitalizowane po kolizji trzech pojazdów

Pękło lusterko, zgrzyt hamulców i gwałtowne wyhamowanie – takie obrazy towarzyszyły poważnemu incydentowi drogowemu, do którego doszło w małej miejscowości Gajewo. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, aż trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającej sytuacji, nie odnotowano u nich ciężkich obrażeń.

Scenariusz zdarzenia rozgrywał się na drodze krajowej o numerze 63, na której to miało miejsce zderzenie trzech pojazdów. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami, kierująca samochodem marki Fiat zmierzała w stronę Giżycka, decydując się na wyprzedzenie innego samochodu – Toyoty. Jednak po powrocie na swój pas ruchu, niespodziewanie zaczęła zbaczać na przeciwną stronę jezdni. Jej manewr zakończył się zahaczeniem o nadjeżdżający z naprzeciwka ciężarówkę.

Następnie doszło do kolejnej kolizji – próbując uniknąć bezpośredniego uderzenia w Fiata, kierowca ciężarówki skręcił, by ostatecznie uderzyć w Toyotę. Po zdarzeniu trzy osoby zostały natychmiast przewiezione do najbliższego szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że mimo zaistniałej sytuacji, nie odniosły one poważnych obrażeń ciała. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W wyniku tego tragicznego incydentu droga była całkowicie zablokowana przez pewien czas, co pozwoliło służbom na przeprowadzenie niezbędnych czynności na miejscu zdarzenia.