Podsumowanie 11. kolejki spotkań Master Ligi Ełk w piłce nożnej

Podsumowanie 11. kolejki spotkań Master Ligi Ełk w piłce nożnej

Chcielibyśmy przybliżyć Państwu krótką relację z jedenastej rundy rozgrywek Master Ligi Ełk. Początek stanowił mecz pomiędzy OKS Kolejorz a Portą Squad, gdzie obie drużyny borykały się z problemami kadrowymi. Zdecydowanie lepiej tego dnia zaprezentowała się ekipa Porty, która korzystając z pomyłek przeciwnika nieustannie zdobywała bramki, co skutkowało ostatecznym zwycięstwem 8-1. Była to ich pierwsza wygrana w tym sezonie.

Następnie na boisku stanęły drużyny Płomienia Ełk i Nel-Budu. Spotkanie to można śmiało określić jako hit tej serii meczów – obfitowało w emocje i wielokrotne zmiany sytuacji. Oba zespoły prezentowały równy poziom gry, jednak to Nel-Bud udało się strzelić decydującą bramkę i tym samym zdobyć trzy punkty dla swojej drużyny. Wynik spotkania to 2-1 na korzyść Nel-Budu.

Oprócz tego warto wspomnieć o pojedynku Mazurskiego Browaru kontra HMWO, który dostarczył wiele emocji kibicom oraz zawodnikom. Po pełnym wrażeń połowie godziny gry, to Mazurski Browar okazał się lepszy, zwyciężając 5-3.

W pozostałych meczach 16. Pułk Saperów pokonał Feniks Gorłówko 8-2, Coding BMW zwyciężyło z Ukrainą również 8-2, Drygały wygrały z Orłem Stare Juchy 7-1, a Dar-Tech triumfował nad Eventem Decor 8-2.