Piknik Rodzinny 800+ – dzień pełen atrakcji na placu Jana Pawła II

Piknik Rodzinny 800+ – dzień pełen atrakcji na placu Jana Pawła II

Niecodzienną sobotę przeżyli mieszkańcy miasta, którzy zgromadzili się na placu Jana Pawła II, gdzie odbył się Piknik Rodzinny 800+. Organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. Wśród nich znalazł się m.in. program animacyjny na scenie, za który odpowiadało Duo Paulo – znane iluzjonistyczne duo. Ponadto, dzieci miały okazję wziąć udział w festiwalu maskotek oraz różnorodnych konkursach z nagrodami. Dodatkowo, na terenie pikniku obecne były rodzinne warsztaty balonowe i zabawa w pianie, tzw. piana party.

Na scenie pikniku mogliśmy podziwiać młode talenty z programu telewizyjnego The Voice Kids. Mia Piaskowska, Basia Barańska i Patrycja Moneta to utalentowane artystki, które zaprezentowały swoje umiejętności przed licznym audytorium.

Dowodem na to, że organizatorzy myśleli o komforcie wszystkich uczestników był darmowy poczęstunek oraz STREFA REKREACJI DLA DZIECI. W tej strefie najmłodsi mogli skorzystać z darmowych dmuchańców, gigantycznych zjeżdżalni, urządzeń rekreacyjnych i placów zabaw. Co więcej, na terenie pikniku działała STREFA ANIMACYJNO-WARSZTATOWA. Tam dzieci miały okazję do kreatywnego spędzenia czasu poprzez malowanie twarzy, warsztaty balonowe, zabawę z baniek mydlanych XXL, robienie warkoczyków, korzystanie z kącika małego artysty czy warsztatów plastycznych i kolorowych piasków.

Na koniec dnia najmłodsi uczestnicy Pikniku Rodzinnego 800+ otrzymali słodkie upominki. Wśród nich znalazły się takie przysmaki jak: popcorn i słodycze. Bez wątpienia ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci.