Ciało mężczyzny znalezione w jednym z mieszkań w Ełku

Ciało mężczyzny znalezione w jednym z mieszkań w Ełku

Ciało mężczyzny znalezione w mieszkaniu

Ciało mężczyzny znajdowało się już w stanie rozkładu. Znaleźli je przedstawiciele służb porządkowych po otrzymaniu zawiadomienia. Sprawą zajęła się policja i prokuratura. Wszystko wskazuje na to, że zgon miał naturalną przyczynę i nie uczestniczyły w nim osoby trzecie.

Wstrząsające odkrycie w mieszkaniu przy ul. Orzeszkowej

Około godziny 20.00 służby porządkowe dostały zgłoszenie, że z jednego z mieszkań wydobywa się intensywny zapach. W takich sytuacjach bardzo często jest jasne, że wewnątrz znajduje się ciało. Tak faktycznie było. Drzwi do mieszkania były otwarte, więc nie było problemu z dostaniem się do środka.

Hubert Zawistowski, przedstawiciel ełckiej straży pożarnej, relacjonuje, że zwłoki były już w stanie rozkładu. Zawiadomiono oczywiście policję i prokuratora. Kiedy dokonano szczegółowych oględzin, nie pojawiły się podejrzenia, jakoby zamieszane mogły być jakiekolwiek osoby trzecie.

Agata Kulikowska z ełckiej policji potwierdza, że w tym samym czasie w lokalu znajdował się jeszcze jeden mężczyzna. Niestety był on pod tak silnym działaniem alkoholu, że porozumienie się z nim było niemożliwe. Według tego, co ustaliły służby, nie mógł on brać udziału w śmierci denata.