Białystok – Ełk. Nowy rozkład jazdy dla pociągów

Białystok – Ełk. Nowy rozkład jazdy dla pociągów

Białystok – Ełk. Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Polregio

Białystok – Ełk. Na tej trasie kolejowej pojawiły się lekkie zmiany, z którymi warto się zapoznać, jeśli podróżujemy na niej ok. godziny 17. Pociągi z i do Ełku będą o tej porze wyjeżdżać nieco wcześniej, gdyż konieczne było dostosowanie się do nowego rozkładu PKP Intericity, jaki pojawił się w Olsztynie.

Nowy rozkład jazdy pociągów od 26.07.2021 r.

Niedawno na stacji w Olsztynie zmienił się rozkład jazdy pociągów, należących do Polskich Kolei Pociągowych. Wymusiło to również zmiany w rozkładzie jazdy dla pociągów, jeżdżących na tracie Białystok – Ełk. Od tej pory pasażerowie, którzy z Ełku jeździli do Białegostoku w okolicach godziny siedemnastej, będą musieli być na peronie nieco wcześniej. Pociąg, o którym mowa, wyjeżdża teraz o godzinie 16.49. Jeśli zaś chodzi o odwrotny kierunek, to pociąg, który startuje z Białego Stoku będzie wyjeżdżał jedynie o kilka minut wcześniej.

Zmiana dotyczy tylko dwóch pociągów, jednego wyjeżdżającego z Ełku i tego, który do Ełku zmierza. Powodem zmian są modyfikacje rozkładu jazdy, jakie wprowadziły PKP Intercity na dworcu w Olsztynie. Nowy rozkład obowiązuje już od wczoraj, czyli od 26.07.2021 r. Z dokładnym harmonogramem można zapoznać się na oficjalnej stronie POLREGIO oraz dzwoniąc na całodobową infolinię (703 20 20 20).