50-lecie jedenastu par. Gratulację!

50-lecie jedenastu par. Gratulację!

Medale dla wytrwałych

Kolejne takie wydarzenie, w którym pary dostają medale za wytrwanie wielu lat w związku. Tym razem dostali je mieszkańcy Ełku, którzy od pięćdziesięciu lat są ze sobą w związku małżeńskim i ani nie myślą tego zakańczać. Należą im się zdecydowane brawa za taką wytrwałość i możemy jedynie życzyć im dotrwania do stu!

50 lat to naprawdę długo

Bycie z kimś przez 50 lat to naprawdę godna pochwały rzeczy. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy tak wielu ludzi żyje z dnia na dzień i nie przywiązuje się. Osoby, które pielęgnowały swój związek przez tyle lat mogą być wzorem dla młodszych. Jaki jest sekret udanego związku? Taki, który przetrwał aż tyle lat, musi być udany, ale chyba sekretów jest wiele. Każda para ma swoją własną receptę na szczęście i to jest właśnie piękne, że nikt nikomu nie

Co zrobić, aby tak długo ze sobą być?

Czy jest jakaś recepta na wytrwanie w jednym związku przez tak długi okres? Na pewno bardzo ważna jest wierność. W każdym związku pojawiają się pokusy. Kiedy jesteśmy długo z jedną osobą, to oczywistym jest, że nie będziemy się codziennie zachwycać sobą tak samo. U niektórych niestety prowadzi to do słabości i wdają się w romanse, albo szukają przygód w jakiś inny sposób. Kluczem jest to, aby tym pokusom nie ulegać i robić wszystko, aby pielęgnować relację.